خانه

کمپانی مانی لند

مشاوره کسب و کار | سرمایه گذاری | پذیرش سرمایه


بیشتر بدانید


تماس با ما

درباره ما

توضیحات شرکت

شرکت مانی لند در سال 2011 در کشور گرجستان تاسیس شده و در زمینه های متنوع اقتصادی وتجاری در مناطق مختلف دنیا فعالیت داشته ودارد .میتوان بعنوان نمونه به احداث پروژه های متنوع ساختمانی اشاره نمود. همچنین این شرکت در عرصه تجارت بین الملل ، در زمینه مشاوره ومعرفی پروژه های متنوع مالی صنعتی ،اقتصادی، به سرمایه گذاران و سرمایه پذیران و ایجاد ارتباط و تسهیل گری در زمینه تجارت بین الملل فعال میباشد که در این خصوص از پتانسیل ، منابع و ارتباطات ارزنده ای در سطح بین المللی برخوردار است. شرکت مانی لند در‌ حال حاضر مستقر در تفلیس گرجستان بوده و با نمایندگان و متخصصان خود در سراسر دنیا در حال همکاریست تا تمامی مشاوره‌ها و پروژه‌ها از نزدیک، به صورت حرفه‌ای و به نحو احسن صورت بگیرد.خدمات ما

امور مالی و بانکی

ارائه مشاوره و پیگیری امور بانکی و مالی بین المللی به منظور انجام تجارت بین المللی درمورد موضوعاتی از قبیل: اعتبار نامه (LC) و ضمانت نامه های بانکی (BG).

پذیرش سرمایه

معرفی پروژه ها و مشاغل مناسب با سودآوری قابل قبول در قالب مشارکت ، سرمایه گذاری یا خرید سهام.


سرمایه گذاری

سرمایه گذاری مستقیم یا معرفی سرمایه گذار در مشاغل معرفی شده ، پس از بررسی و تصویب طرح تجارت ، از نظر قانونی و پیمانکاری با شرکای مناسب و رعایت قوانین تجارت جهانی.

مشاوره کسب و کار

ارائه مشاوره تخصصی در زمینه های مختلف تجارت بین المللی و چگونگی انعقاد قراردادها و اعمال شرایط و ضمانت نامه ها و سایر موارد حقوقی و مالی مرتبط.

نمونه کارها

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit

ضایعات مس

مس را میتوان بسته به نوع درخواست و نوغ استفاده آن به صورت های مختلف، فراوری شده و نشده، خریداری و استفاده کرد. شرکت مانی‌لند در ارتباط با یکی از کارگاه‌های بزرگ مس، توانایی تامین مس و ضایعات مس در تناژ بالا را دارا میباشد. برای اطلاع دقیق از میزان توان تامین، قیمت و شرایط ارسال بار میتوانید با شرکت تماس حاصل فرمایید.

ضایعات آهن

شرکت مانی‌لند پیشنهادهای خوبی برای تامین ضایعات آهن در تناژ بالا و قابلیت تحویل در نقاط مختلف دنیا را دارا میباشد. برای کسب اطلاعات درباره چگونگی شرایط، قیمت و غیره با ما تماس بگیرید.

خاک میکا

خاک میکا یکی از محصولات معدنی است که در صنایع مختلفی همچون تولید لوازم آرایشی بهداشتی مورد استفاده قرار میگیرد. شرکت مانی‌لند طرف قرارداد با یکی از تولیدکنندگان خاک میکا با کیفیت است که توان عقد قرارداد و پخش این محصول در تناژ بالا را دارد. برای اطلاعات بیشتر میتوانید با ما تماس بگیرید.

فرش

میتوانید سفارشات خود حتی در تعداد و متراژ بالا و حتی طرح‌های دلخواه خود برای بافت فرش و تحویل در سراسر دنیا را به شرکت مانی‌لند بسپارید. شرکت مانی‌لند در حال همکاری با یکی از تولیدکنندگان فرش بوده و میتوانید برای اطلاعات بیشتر در این زمینه با ما تماس بگیرید.

روغن پخت و پز

This is a wider card with supporting text below as a natural lead-in to additional content. This content is a little bit longer

جوش شیرین

شرکت مانی‌لند در حال همکاری با یکی از کارخانه‌های تولیدی جوش یرین بوده و توانایی تامین این محصول در مقادیر بالا و در هر دو نوع حیوانی و انسانی را دارد. برای دریافت شرایط خرید، آنالیز و هرگونه مشخصات دیگر با تیم فروش ما تماس بگیرید.

امور مالی و بانکی

ارائه مشاوره و پیگیری در امور بین الملل بانکی و مالی به منظور انجام تجارت بین المللی درمورد موضوعاتی از قبیل: نامه اعتبار (LC) و ضمانت نامه های بانکی (BG).

توسعه وب

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

UI/UX Design

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Server Repairs

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Computer Network

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Cloud Hosting

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit.

Recent Work

تیم ما

Our Team Delivers Top Quality Product and Amazing Customer Support

We help our clients to develop clear strategies and roadmaps to get their products to market as quickly as possible, without skimping on the details.

SEO Marketing
85%
Sales Promotion
80%
Server Hosting
90%
Computer Repair
90%
Cloud Hosting
80%

Recent News

Company Business Trip to England

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.​luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.​

New Partnership With Digital Company

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.leo.luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.​luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.​

Exploring New Connections &Work

Click edit button to change this text. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo. leo.luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.​luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.​

تماس با ما

در تماس باشید

موقعیت شرکت

گرجستان، تفلیس، دیقومی 8، خیابان آکاکی گلوانی، کوچه تارخان شویلی شماره 1

تماس با ما

تماس : 995322944626+

ایمیل: info@moneylandco.com

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه 09:00 – 19:00

پنجشنبه 10:00 – 14:00

ما را دنبال کنید

Facebook-f


Twitter


Google-plus-g


Youtube


تمام حقوق این وب سایت برای شرکت مانی لند محفوظ است